Користь кратома — ТОП-факти

Споконвіку аборигени Таїланду і Малайзії використовували кратом, спираючись на досвід предків. З недавніх пір вчені з ЄС, Канади та США почали активно займатися цією темою. Їх дослідження показали, що кратом дійсно має ряд корисних властивостей.

У цій статті ми розповімо про всі аспекти позитивного впливу кратома на психіку і фізіологію людини.

Користь кратома для психічного здоров’я

Інформаційний шум, постправда, фейки, відсутність стабільності, політичні та економічні проблеми, особисті негаразди, залежності, постійна гонка, ризики та обмеження через COVID-19… Наша психіка відчуває колосальний тиск.

Безсумнівно, потрібно працювати над своїм ментальним здоров’ям і кратом не є панацеєю. Втім, при правильному підході він може стати хорошим помічником і поліпшити психічний стан. Експерти Ukrainekratom виділили основні корисні властивості кратома для сучасної людини.

Загальне поліпшення психологічного здоров’я

Кратом широко використовується, як релаксант. Цей етнічний чай дозволяє сконцентруватися на собі і своєму тілі, а головне — на своєму внутрішньому стані. Після вживання кратома ви зможете спокійно відпочити: прогулятися, поміркувати, послухати музику, почитати книгу, виспатися в кінці кінців. А ще вам буде простіше завершити нудні завдання, наприклад, навести порядок і зробити прибирання.

Також кратом показав себе в якості природного антидепресанту. Він знімає почуття тривоги, апатії, підвищує настрій, мотивацію. Але не варто забувати, що напій впливає на наслідки. Будучи в ресурсному стані, варто подбати про вирішення причин.

Користь кратома при боротьбі з залежностям

Кратом дуже дієвий засіб в плані боротьби з залежністю від алкоголю і опіатів. На відміну від класичних опіоїдів, що використовуються проти синдрому відміни, при правильному застосуванні і м’якому припиненні його прийому — кратом не викликає абстинентного синдрому. Тому багато наркологів використовують цей чай для замісної терапії.

Який корисний вплив має кратом на фізичний стан

У вигляді приємних бонусів можна відзначити позитивний вплив кратома на імунітет, а також його антиоксидантні та антибактеріальні характеристики. Але це далеко не все, є інші цікаві якості. Багато любителів чаю відзначили, що стали рідше хворіти застудами, ГРВІ та грипом.

Кратом — природне знеболювальне

Головне діюча речовина кратома — мітрагінін (алкалоїд, який заглушає багатокомпонентні хворобливі відчуття). Це дуже важливо, адже часто біль має “мультимеханічну” природу, тобто викликаний відразу декількома причинами. Саме тому кратом використовують для боротьби навіть з хронічними болями.

Підвищення працездатності

Кратом — енергетик. Аборигени Південно-Східної Азії сотнями років використовували його для отримання сили і витривалості, необхідних при зборі рослин, полюванні і тд. Так, трохи вище написано про релаксуючі властивості кратома і це правда. Все залежить від вибору сорту, кількості заварки і особливостей кожної людини. Щоб зробити правильний вибір під конкретну задачу, потрібно проконсультуватися з фахівцями.

Користь кратома при занятті спортом

Властивості енергетика можуть додати сил і полегшити заняття спортом. У деякому плані кратом — природний варіант передтренувального комплексу. Це синергія бадьорості і мотивації, яку кожен може направити в потрібне русло.

Засіб для схуднення

Щоб схуднути, потрібно забезпечити організму дефіцит калорій — витрачати більше енергії, ніж споживати. Можна використовувати кратом для схуднення, але при правильному підході. Чай піднімає настрій, прибирає тривожність, додає енергії, знижує апетит… У такому стані набагато легше бути активним і усвідомленим, щоб забезпечити той самий дефіцит калорій.

Висновки

Кратом — унікальна рослина з надзвичайними властивостями. Незважаючи на загальні тенденції, чай має складну дію і все досить індивідуально.

У будь-якому випадку вживання кратома має бути усвідомленим і контрольованим, наприклад, 1 чашка чаю (близько 2 г заварки) з перервою в 2-3 дні. А ще варто враховувати протипоказання і не використовувати кратом, маючи проблеми з серцем, ЦНС, шлунково-кишковим трактом, печінкою… Також цей напій не сумісний з алкоголем і “речовинами”.

Ну і звичайно кожен з сортів чаю має свої особливості. Щоб отримати всю повноту можливостей, варто звертатися до фахівців, які знають все про цей етнічний напій. Команда https://indomalaytea.com/ пропонує тільки добірні і перевірені сорти кратома, а також завжди готова відповісти на будь-які питання.