FAQ по кратому

Кратом – рослина родом з Південно-Східної Азії. Належить сімейству кавових і носить наукову назву – Mitragyna speciosa. Жителі Південно-Східної Азії сотні років використовували листя кратома в якості харчової добавки і як засіб народної медицини. Якщо дотримуватися правильних дозувань, то рослина додасть сил і енергії, допоможе вгамувати невеликий біль. Багато людей використовують Крат для боротьби з низкою психічних і фізичних недуг. Сьогодні українці вживають Крат так само, як і інші рослинні препарати і засоби народної медицини.

Кратом – не наркотик,  не опиат і не синтетична речовина. Зустрічається в природі кратом – як безпечна природна добавка дуже схожа на чай і каву. Активні компоненти кратома поводяться як часткові збудники мю-опіоїдних рецепторів. Рослина використовується для контролю над болем, для енергійністі, навіть від депресії. Кратом не містить опіатів, але впливає на ті ж рецепторні ділянки головного мозку. Шоколад, кава, фізичні вправи і навіть грудне молоко впливають на мозок ідентичним способом.

Є багато способів вживання кратома. Це натуральний рослинний інгредієнт, який можна використовувати як дієтичну добавку, заварити як чай, вжити у вигляді порошку або капсул, щоб забезпечити тіло енергією і вгамувати біль.

Якщо не вживати кратом великими дозами досить довго, то він не викликає залежності. У зворотному випадку, виникає залежність, схожу на кофеїнову. Також можна відчути дискомфорт, якщо раптово припинити вживання кратома, прийнятого щодня. Цього можна уникнути, влаштовуючи регулярні паузи  або поступово знижуючи обсяги споживання.

Кратом  в Україні і в більшості країн світу абсолютно легальний. Він легальний в 44 з 50 штатів США.

Кратомовмісні продукти не рекомендовані до вживання дітьми, а також вагітними або годують груддю жінками.