FAQ

Що таке кратом?

Кратом – рослина родом з Південно-Східної Азії. Належить сімейству кавових і носить наукову назву – Mitragyna speciosa. Жителі Південно-Східної Азії сотні років використовували листя кратома в якості харчової добавки і як засіб народної медицини. Якщо дотримуватися правильних дозувань, то рослина додасть сил і енергії, допоможе вгамувати невеликий біль. Багато людей використовують Крат для боротьби з низкою психічних і фізичних недуг. Сьогодні українці вживають Крат так само, як і інші рослинні препарати і засоби народної медицини.

Чим кратом не є?

Кратом – не наркотик,  не опиат і не синтетична речовина. Зустрічається в природі кратом – як безпечна природна добавка дуже схожа на чай і каву. Активні компоненти кратома поводяться як часткові збудники мю-опіоїдних рецепторів. Рослина використовується для контролю над болем, для енергійністі, навіть від депресії. Кратом не містить опіатів, але впливає на ті ж рецепторні ділянки головного мозку. Шоколад, кава, фізичні вправи і навіть грудне молоко впливають на мозок ідентичним способом.

Використання кратома

Є багато способів вживання кратома. Це натуральний рослинний інгредієнт, який можна використовувати як дієтичну добавку, заварити як чай, вжити у вигляді порошку або капсул, щоб забезпечити тіло енергією і вгамувати біль.

Кратом не викликає залежності

Якщо не вживати кратом великими дозами досить довго, то він не викликає залежності. У зворотному випадку, виникає залежність, схожу на кофеїнову. Також можна відчути дискомфорт, якщо раптово припинити вживання кратома, прийнятого щодня. Цього можна уникнути, влаштовуючи регулярні паузи  або поступово знижуючи обсяги споживання.

Легальність кратома

Кратом  в Україні і в більшості країн світу абсолютно легальний. Він легальний в 44 з 50 штатів США.

Застереження щодо вживання

Кратомовмісні продукти не рекомендовані до вживання дітьми, а також вагітними або годують груддю жінками.