Кратом, як засіб для схуднення

Користь п'ють для отримання енергії, боротьби з болем, поліпшення настрою, підвищення витривалості...

Користь кратома відома практично усім аборигенам Південно-Східної Азії. Вони п’ють цей чай для отримання енергії, боротьби з болем, поліпшення настрою, підвищення витривалості…

До недавнього часу більшість жителів Таїланду і Малайзії не знали проблем із зайвою вагою. Але зміна ритму життя і харчових звичок призвели до того, що навіть у них ця тема стає все більш актуальною. Кратом, хоч і опосередковано, може підтримати на шляху до зниження ваги.

Чим допомагає кратом в процесі схуднення

Зайва вага — це завжди наслідок: великої кількості цукру і швидких вуглеводів в раціоні; недостатньої фізичної активності; хвороб системи травлення або гормональних проблем… Кратом, як і будь-яка інша рослина чи препарат, просто не може безпосередньо вплинути на причину. Але він може допомогти у прийнятті рішення змінити свої шкідливі звички і мотивувати до подальших змін. Вся справа в тому, що кратом:

1. Зменшує апетит (споживаєте менше калорій).

2. Дає енергію (мотивує бути активним та спалювати калорії, легше починати тренуватися та проводити його з більшим задоволенням).

3. Знижує тривожність і депресивні стани (будучи в ментальному ресурсі, простіше займатися власною трансформацією).

4. Підвищує настрій (альтернатива для людей, які отримували радість тільки від їжі. Кратом допоможе позбутися від звички заїдати стрес).

5. Притупляє хронічні болі (можна більше часу проводити активно, наприклад, просто гуляти і дихати свіжим повітрям).

Які сорти кратома дають найбільший ефект для схуднення

Кратом буває білим, зеленим і червоним. Не можна однозначно визначити кращі сорти кратома, так як рослина і її дія дуже індивідуальна. Вибір сорту залежить від конкретних цілей, досвіду людини, кількості заварки… Можна виділити лише 2 поради:

– По-перше, пийте тільки кратом вищого сорту. Його заварка містить виключно зріле листя, діє довше і стабільніше.

– По-друге, варто проконсультуватися з фахівцем. Він допоможе підібрати сорт під задачу. В одному випадку ви отримаєте море енергії, а в іншому — зможете розслабитися, виспатися, а вранці зі свіжими силами взятися за справу. А ще фахівець розповість вам про протипоказання і відповість на питання “кому не можна пити кратом?”.

Як використовувати кратом для схуднення

У класичному вигляді кратом готують аналогічно простому чаю. Близько 2 г заварки насипають в чашку і заливають 150-200 мл окропу (100 °С). Щоб напій настоявся і листочки віддали всі мікроелементи, потрібно почекати 15-20 хвилин. При бажанні в чай ​​можна додати трохи лимонного соку, меду і випити чай з осадом. Приплив енергії, який подарує чай, можна направити на корисну активність.

Про всяк випадок зазначимо, що вкрай небажано поєднувати кратом з алкоголем, “речовинами”, лікарськими препаратами. Більше інформації по темі ви можете прочитати в статті “Як вживати кратом”.

Все добре в міру

Кратом має величезну кількість позитивних якостей, але він може і нашкодити (як і будь-який продукт, який застосовують неправильно). Цей етнічний чай вимагає уваги та усвідомленого споживання. Безвідповідальне ставлення призводить до шкідливого впливу кратома на організм. Але, якщо знати міру і підходити з розумом, то ви отримаєте одні плюси.

Якщо вас цікавить дана тема, ви хочете купити якісний кратом вищого сорту — заходьте на сайт https://indomalaytea.com, наші консультанти допоможуть вам з вибором і дадуть відповіді на всі питання.